Profesjonalna drukarnia internetowa to gwarancja szybkiej realizacji zamówienia, a także korzystnej ceny. Jest to również wyjątkowo komfortowy i bezproblemowy sposób. Wysłanie plików przeznaczonych do wydruku trwa zaledwie kilka minut. Zostaną one wydrukowane ekspresowo, a także dostarczone przez kuriera pod same drzwi. Coraz więcej przedsiębiorstw korzysta z tego typu usług online. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala uniknąć nam wielu zbędnych formalności. Ponadto możemy zamówić wszystkie niezbędne nam materiały reklamowe w jednym miejscu. Do dyspozycji mamy m.in. wizytówki, wizytówki bigowane, ulotki, ulotki składane, katalogi szyte, katalogi sklejane, plakaty, kartki pocztowe, teczki, kalendarze A3, a także wiele innych. Wybór zależy wyłącznie od naszych osobistych potrzeb i preferencji. Oczywiście możemy również skorzystać z profesjonalnego doradztwa konsultantów. Posiadają oni duże doświadczenie oraz szeroki zakres kompetencji, więc na pewno pomogą nam w podjęciu trafnej decyzji. W razie problemów wystarczy skontaktować się z konkretną drukarnią internetową drogą telefoniczną lub mailową.

W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się kalendarze spiralowane w formacie A3. Jest to świetna opcja na promocję naszej działalności. Ciekawie zaprojektowany kalendarz możemy podarować zarówno stałym, jak i nowym klientom. Z takiego upominku ucieszą się również nasi potencjalni kontrahenci. Kalendarz nie tylko pełni swoją funkcję, ale stanowi niebanalny gadżet reklamowy. Praktyczny model umożliwia zawieszenie go na ścianie lub postawienie na biurku. Łączy on cechy dwóch produktów, więc możemy zdecydować, która opcja bardziej nam pasuje. Spirala sprawia, że zmiana kart jest niezwykle prosta i szybka. Każdy kalendarz składa się z 12 stron oraz okładki. O tym, jak będzie prezentować się każda kartka, decydujemy samodzielnie. Możemy umieścić niewielkie logo i dane firmy, a także więcej informacji na temat naszego przedsiębiorstwa.
Na taki kalendarz decydują się nie tylko przedsiębiorcy, ale również klienci prywatki. Jest to świetna forma upominku dla najbliższej nam osoby. Możemy stworzyć kalendarz z naszymi zdjęciami i napisami, a następnie wręczyć go z okazji np. Dnia Babci, czy też Walentynek. Możliwości jest wiele, a wszystko zależy wyłącznie od naszego pomysłu. Jakość wydruku znajduje się na najwyższym poziomie. Innowacyjne urządzenie pozwalają na zachowanie idealnej głębi kolorów. Do wyboru mamy wysokojakościowy papier matowy lub błyszczący. Gotowy produkt wyróżnia się dużą trwałością i odpornością na uszkodzenia.
Sprawdź kalendarze A3 naszego partnera – http://web-to-print.pl/kalendarze-spiralowane

Dodaj komentarz

*
*

Required fields are marked *